Pas martesës me Marco Bocci dhe lindjen e dy fëmijëve, Enea dhe Pablo, jeta për aktoren italiane Laura Chiatti ka ndryshuar shumë.

Aktorja e ftuar në emisionin “Detto fatto”, në Rai2, foli për ndryshimin e jetës dhe konkretisht sferës seksuale pas ardhjes në jetë të dy fëmijëve.

Prezantuesja gjatë emisionit bëri shaka duke kujtuar Chiattit se në të kaluarën kishte thënë se kishte marrëdhënie seksuale dy herë në ditë.

Duke qeshur Laura tha “Harrojeni. Kur ke fëmijë gjithçka ndryshon, le të themi që nga dy herë në ditë, bëhet dy herë në javë. Kjo është e gjitha”.

Laura Chiatti, u martua me kolegun Marco Bocci, në 5 korrik 2015 në Perugia.

Loading...