Një aksident fatal ka ndodhur në Peqan të Kosovës, ku si pasojë kanë humbur jetën 2 persona, katër janë lënduar dhe një tjetër është në gjendje të rëndë.

Mësohet se që të gjithë janë shtetas të Shqipërisë.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” dhe aktualisht kanë mbërritur ekipet e emergjencës.

Lajmi mbetet në përditësim…

Loading...