Bukuroshja Agnesa Vuthaj është aktivizuar shumë kohëve të fundit me fotografi tepër seksi

Agnesa i ka treguar përsëri asetet e saj dhe kësaj radhe jo në një foto të Fadil Berishës por të një fotografi tjetër, që e ka fotografuar bukuroshen kosovare në brigjet në Malin e Zi.

E poshtë kësaj fotografie nuk ka munguar edhe një thënie më filozofike e bukuroshes.

“Jeta është aq e mirë sa është mendja e juaj”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Agnesa po vazhdon këto muaj të jetë aktive nëpër rrjetet sociale derisa ka realizuar disa fotosesione.