Në muajin shkurt, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një djali, të cilit i vendosën emrin e veçantë Zëri.

Që nga momenti i ardhjes së tij në jetë, ato kanë publikuar vazhdimisht foto dhe video nga më të bukurat.

Image

Ditën e sotme janë bërë 7 muaj që nga lindja e Zërit dhe Elita ka shpërndarë në Instagramin e saj dy foto shumë të ëmbla të tij. Sa më shumë kalojnë ditët, aq më i pashëm bëhet dhe vogëlushi.

Image

Krahas fotos moderatorja ka bashkëngjitur dhe një dedikim për të birin, të shkurtër por shumë të bukur.  “Më lër të të dua pak më shumë para se të mos jesh më i vogël. Gëzuar 7 mujorin bebi im!”,-ka shkruar ajo.

Image