Zendaya dhe Vanessa Hudgens,janë prezantimin e Vera Wang në New York Fashion Week të Martën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Vanessa Hudgens dhe Zendaya ishin pjesë e rëndësishmë në prezantimin në qytetin e Neë Jorkut, ato dukeshin elegnte në veshjet e tyre edhe pse në stil dalloheshin.

Zendaya, 23 vjeç, kishte veshur një kombinim këmishe dhe pantollona elegant më ngjyrë dhe Vanessa kishte nëj fustan elegant të shkurtër ari të mbuluar krahët me një pallto gri.