Marca ka zbuluar formacionin e vitit që do të mësohet pas pak në ceremoninë e FIFA-s në Milano.

Katër lojtarë do të jenë të Real Madridit, dy të Barcelonës, dy të Juventusit, dy të Liverpoolit dhe Kylian Mbappe