Megjithëse ka vendosur që të tërhiqet nga karriera muzikore, Zaimina Vasjari, mbetet një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë.

Zeshkanja seksi e cila është nënë e një vajze vazhdon të jetë në super formë dhe posedon linjat të cilat secila femër do t’i kishte lakmi.

Edhe në një paraqitje të radhës në një fotografi të hedhur në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’, Zaimina dukej ‘zjarr’ në një fustan të zi për trupi teksa shoqërohej nga e bija.

Përmes këtij imazh Zaimina paralajmëroj se së shpejti do të sjell një koleksion të ri nga linja e saj e veshjeve ‘Zaimina Store’.

Image