Zaimina Vasjari ka provokuar me pozën në Instagram.

Edhe këngëtarja Zaimina Vasjari ishte e pranishme në dasmën e kolegut të saj, njëherësh bashkëpunëtorit, Blero Muharremi.

Nga nata e kaluar ajo e ka publikuar një foto sot, imazh me të cilin ka treguar se në dasmë e ka marrë gjithë vëmendjen me veshjen.

Ajo ka zgjedhur një fustan i cili i zbulonte gjoksin e njërën këmbë, detaje të cilat e bënin të dukej akoma më seksi.

Përveç Zaiminës, pjesë në dasmën e Bleros dhe Afronës morën edhe shumë emra të tjerë të njohur për publikun.

View this post on Instagram

Cheers to Love & Happily Ever After 🥂 #wedding#afrona&blero 👰🏼❤️🤵

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on