Këngëtarja e famshme shqiptare, Ledina Çelo po kalon disa ditë pushimesh në Prishtinë.

Nëpërmjet disa postimeve në Instagram, Ledina na ka treguar se e kanë pritur mjaftë mirë pas një mungese të gjatë.

Madje dhe në një kafene të kryeqytetit i kanë shkruar dhe emrin në kafe.

Kujtojmë se Ledina është nuse Kosove, e martuar me ish boksierin Naim Kabashi me të cilin ka edhe fëmijë.