Ndonëse lidhjes me Stresin i ka dhënë fund dhe rrugët e tyre janë ndarë, Keisi duket se vazhdon të ketë respekt e dashuri për prindërit e reperit.

Image

Ata festojnë përvjetorin e martesës dhe Keisi i ka uruar sot me fjalë zemre.

“Me çiftin perfekt. Pas 43 vitesh martesë akoma inspironi me dashurinë tuaj. Më mungoni, ju përqafoj”, shkruan Keisi krah fotos të realizuar gjatë një darke para daljes së Stresit nga qelia.

Image