Tërmeti i rënë në Shqipëri ditën e sotme ishte mjaft i fortë, dhe është ndjerë edhe në stadiumit “Selman Stërmasi”, teksa po luhej minuta e katërt e takimit.

Kamerat që po transmetonin ndeshjen janë tundur, dhe dëgjohen edhe të bërtiturat e tifozëve në shkallët e tribunës kryesore.

Më poshtë, shikoni videon nga sekondat tmerruese.