Tayna ka pasur një verë të ngarkuar me koncerte dhe me projekte muzikore. Dhe për t’i mbushur sërish bateritë ajo ka vendosur që të udhëtojë në SHBA.

Reperja në vizitën e saj në Amerikë, po shoqërohet nga mikesha e saj modele, Vildane Zenelin,

Tayna së fundmi ka ndarë me ndjekësit një video, të cilën e ka realizuar para pasqyrës.

Ajo ka veshur një palë pantallona të bardhë transparent, në të cilët tregon të brendshmet, ndërsa sipër kishte veshur një bluzë të shkurtër, e cila ia vinte në pah gjoksin.