Unë jam 22 vjeç. Ndoshta do e quani si jo te mire këtë veprim që kam bërë por ama e kam bërë.
Do ju tregoj se si e kam bërë me tezen time 43 vjeçe. Ajo është e martuar por shumë seksi, ka nje trup perfekt, ka b…… të mbushura mirë dhe gjoks te madh dhe të bukur. Sa her qe vinte tek shtëpia ime ose shkoja un tek ajo, ne shikoheshim me veshtrime shumë provokuese, unë gjithmone e kam shikur nga gjoksi kur flisja me te, ajo vetem qeshte.

Nje dite un shkoj te shpia e saj per kafe por jo me ndonje qellim te keq, por thjesht per te ndjenjur pak. nisem me makin dhe shkoj un. ishta ora 9 e mengjesit afersisht. kur hy benda un futem ne kuzhine dhe gjej vetem tezen, sa me shikon ma jep doren, puthemi ne faqe dhe ajo qesh. i them un ku e ke burrin? Me tha qe eshte ne pune dhe nuk vjen deri ne 4. Per nje moment u gezova, sepse edhe femijet i kishte ne shkolle.ulem un dhe i them me bej nje kafe. shkon per ta bere kafen dhe kur ma sjell e vendos ne tavoline dhe kur ulet i dukej gjoksi sepse kishte nje bluze te hapur.

Pasi më pa se unë u eksitova tezja mu hodh përsipër dhe kemi bërë sek gjatë gjithë ditës.

Mund të thoni çfarë të doni por unë u kënaqa me tezen.