Ajo është e njohur për veshjet elegante në tapetin e kuq.

Por të premten, Selena Gomez vërtetoj se ajo di të vesh edhe diqka të rastësishme, kur u shfaq me një shoqe në West Hollywood.

Këngtarja e Same Old Love ka treguar figurën e saj elegante, por të veshur me një xhaketë të zezë dhe xhinse dhe një qantë dhe sandale lëkure që përputheshin.