Sapo ka ndodhur një aksident në autostradën Shkup -Tetovë.

Sipas dëshmitarëve që bëjnë të ditur për TetovaSot, makina vetërrullohet duke mbetur të lënduar disa persona.

Në vendngjarje ka dalë ekipet e policisë dhe ekipet e ndihmës së shpejtë.

Po hetohen shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin./TS