Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Basaksehir

Roma starton me Edin Dzeko, Javier Pastore, Nicolò Zaniolo dhe Leonardo Spinazzola në ndeshjen e parë në Europa League.

Gjithashtu nga minuta e parë është edhe talenti, Kluivert.

Loading...