Robert Berisha ka pozuar gjysmë i zhveshur.

Robert Berisha ka zgjedhur që nëpërmjet postimit të një fotografie t’i tregoj linjat e tij trupore, rezultatet e arritura falë ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Në foton e postuar Roberti shihet i lagur pasi ka dalë nga pishina, e pranë fotos ka shkruar se nuk i nevojitet ndonjë efekt për t’i vendosur fotografisë.

Kujtojmë se tani Roberti është i vetëm dhe nuk ka diçka të vërtetë lidhur me zërat se e ka gjetur dashurinë.

Gjatë një prononcimi për lajmi.net ai ka treguar se vajzën për të cilën flitej se është në lidhje e ka shoqe dhe se tani ai është fokusuar vetëm në karrierë.