Robert Berisha i ka ‘thumbuar’ kolegët e tij këngëtarë.

Muzikanti dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, nëpërmjet një postimi të fundit në Instastory ka lënë të kuptohet se po i ‘thumbon’ këngëtarët që nuk performojnë ‘live’.

“Këngëtarët ‘playback’ nuk kanë probleme të tilla”, ka shkruar ai derisa në imazhet e postuara shihen rrobat e tij të lagura nga djersët.