Robert Berisha është një ndër meshkujt më të bukur të estradës.

Së fundmi Roberti ka postuar një foto në Instagram, ku ka nxjerr në pah linjat trupore.

Në foton e postuar këngëtari shihet i lagur pasi ka dalë nga pishina, e krah saj shkruante se nuk i nevojitet filtër për t’i vendosur fotografisë.

Kujtojmë se tani Roberti është i vetëm dhe nuk ka diçka të vërtetë lidhur me zërat se e ka gjetur dashurinë.

Pasi ai ka treguar për mediat se lajmi që po qarkullon është i pavërtetë.

Image