Rita Ora ishte e ftuar speciale në galan ‘amfAr’.

Dje në qytetin e Milanos është mbajtur gala mbrëmja e ‘amfAr’ një eveniment ky që si fokus qendror ka mbledhjen e donacioneve për ‘Sidën’.

Në këtë mbrëmje ndryshe nga tjera herë, nuk munguan as fytyrat e shoubizit të pranishëm ishin Ermal Mamaqi me bashkëshorten, modelja Aurela Hoxha, dhe Rita Ora e cila morri vëmendjen me veshjen e saj.

Këngëtarja shkëlqeu edhe në interpretimin e disa hiteve si “Lonely Together”, “Medley”, “Let you love me”.