Rike Roçi që në daljen e saj të parë në reality shown e njohur “Big Brother” u bë shumë e famshme.

Ndonëse kanë kaluar shumë kohë që pas pjesëmarrjes së saj në spektaklin e njohur ajo vazhdon ende të komentohet në media.

Së fundmi në storyt e saj në Instagram tifozja bukuroshe ka zgjedhur të luajë lojën ku fansat i bëjnë pyetje dhe ajo përgjigjet. Ajo çka na tërhoqi vëmendje ishte përgjigja e Rikes kur një ndjekës e pyeti se cila është arsyeja që bukuroshen nuk e shohim më në ekranet shqiptare.

Pëgjigja e saj ishte pikante pasi ajo u përgjigj: ”Si e ftuar sigurisht që do jem prap andej, kur të vi për pushime… Aman për të qëndruar atje dhe për të punë nuk ja vlen fakti ”pagesa”. Unë duke jetuar jashtë kam stil tjetër jetese… ndërkohë që femrat atje punojnë në TV dhe pa pagesë sepse dikush nga mbrapa i sponsorizon. Unë nuk jam si shumica e tyre (nuk fus të gjitha në një thes)”

Image