Pas dasmës me kapitenin e Realit të Madridit, Sergio Ramos, prezantuesja e njohur spanjolle Pilar Rubio kaloi një verë të gjatë dhe të mbushur me eksperienca mjaft interesante në vende të ndryshme të botës.

Megjithatë këtë javë Pilar Rubio vendosi t’u japë fund pushimeve dhe këtë e konfirmoi në një intervistë për mediat rozë në Spanjë, ku tha se është koha që t’i përkushtohet punës.

“Po, mendoj që është koha të mbyll pushimet verore. Ishte një verë e mbushur me momente unike, por tani duhet të shoh përpara, pasi kam të tjera angazhime”, deklaroi Pilar Rubio.