Pak kohë më parë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre nga e cila kanë dhe një vajzë, Renen.

Lajmin e dha vetë Roberti i cili me anë të një postimi njoftonte ndarjen dhe i shprehte mirënjohjen Norës.

Mirëpo muzikanti ka befasuar sërish.

Nora së fundmi ka publikuar disa foto të realizuara rrugëve të Prishtinës ku shfaqej me shumë stil, dhe në të nuk ka munguar reagimi i Robertit i cili ia ka pëlqyer postimin në Instagram.

Image