Dashi
Duhet të analizoni një punë që ju ka lodhur por që e keni marrë përsipër. Në momentin që e ndani mendjen do gjeni mënyra për ta ekuilibruar veten

Demi
Në dashuri do kapni trenin e fundit ndonese nuk është ajo që keni idealizuar si mundësi apo person. Jeta e bukur vjen pas kësaj

Binjaket
Jepini fund njëherë e mirë disa debateve familjare dhe mos u zhysni në një mbyllje duke kërkuar detajet e një çeshtje që sa me shumë kërkoni aq me e paqarte duket

Gaforrja
Mund të merrni akoma edhe këto dy ditë një vendim të vonuar në lidhje me një takim i cili do jetë i rëndësishëm për ecurinë tuaj personale

Luani
Jane ditët e fundit të një ristrukturimi ekonomik apo e një llogaritje të detajuar të shpenzimeve dhe detyrimeve. Përpiquni të mos kërkoni më shumë se duhet

Virgjëresha
Mund të saktësoni edhe këto ditë mënyren e sjelljes dhe të planeve tuaja në përgjithesi dhe në jetën personale në veçanti. Bëhuni më mirëkuptues

Peshorja
Psikologjikisht dilni nga një moment reflektami dhe me ide koncize e sjellje te detajuara. Duhet ti lini më shumë vend argëtimit dhe surprizave

Akrepi

Një bilance në jetën sociale dhe njohjet shoqërore dhe në disa raste kapërcimin e shoqërores në personale. Duhet të rigjeni balancat

Shigjetari
Në lidhje me karrierën këto ditë vendoset ecuria dhe mundësit që keni patur për ti shfrytëzuar. Me sa duket do kaloni në një plan me joshës e reklamues

Bricjapi
Tentoni akoma edhe këto ditë të analizoni disa marrëdhënie me njerëz që jetojnë largë apo që ju ftojnë të jetoni me ta në një ambjent tjetër

Ujori
Do i jepni fund një ankthi në lidhje me punën dhe ekonominë si edhe një lodhjeje shpirtërore duke detajuar çdo fjalë apo diskutim rreth jush

Peshqit
Do merrni një vendim final në lidhje me një marrëdhenie në çift apo një bashkëpunim të rëndesishëm që ju ka marrë shumë kohë dhe energji