Agnesa Vuthaj është një nga femrat më të bukura shqiptare, e cila po rezulton si vera: sa më shumë kalojnë vitet aq më e bukur, me më fisnike dhe me më shumë klas bëhet.

Por së fundmi ish Miss-i ka lënë pa fjalë me postimet e saj më të fundit. Ajo duket se është ‘dashuruar’ me fustanin e saj të purpurt, i cili madje i nxjerr në pah pjesët e saj intime.

Agnesa ka publikuar disa foto me të njëtën veshje dhe kaq ka mjaftuar për të tërhequr vëmendjen. Prej disa kohësh Agnesa është larguar nga ekrani, duke iu dedikuar biznesit të saj.

ImageImage