Ish Miss-i ka lënë pa fjalë me postimet e saj më të fundit.

Bukuroshja Agnesa Vuthaj duket se është ‘dashuruar’ me fustanin e saj të purpurt, i cili i nxjerr në pah pjesët e saj intime.

Ajo ka publikuar disa foto me të njëtën veshje dhe kaq ka mjaftuar për të tërhequr vëmendjen. Prej disa kohësh Agnesa është larguar nga ekrani duke iu dedikuar biznesit të saj.