Dhe më në fund dita e shumëpritur për çifitn e njohur të showbizit shqiptar Blero dhe Afrona Dika erdhi.

Sot në mbrëmje ato do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Dhe siç është shkruajt gjatë në media muaj më parë dasma do të zhvillohet në Shqipëri në një resort luksoz në Shëngjin.

Të ftuar do jenë shumë personazhe të njohur të showbizit.

Dhe pak orë para martesës, çifti duket se po relaksohet dhe pak më parë kanë postuar video nga një resort tek Rana e Hedhun, pikërisht aty ku do mbajnë dasmën.

Në videon e postuar në Instastory, Blero ka vendosur ikonën e një nuseje teksa i bën Tag Afronës dhe shkruan: “Së shpejti”.

ImageImage

Image