Miley Cyrus së fundi u nda nga e dashura Kaitlyn Carter.

Miley Cyrus duket se nuk po ia do në dashuri as me meshkuj as me femra.

Pas ndarjes nga bashkëshorti Liam Hemsworth, Miley u lidh me Kaitlyn Carter, por kjo romancë nuk zgjati shumë.

Megjithatë, ani pse zemërthyer, këngëtarja duket në top-formë teksa postoi imazhe në bikini pranë pishinës.

“Jam më shumë se një burrë që do të jesh ndonjëherë dhe më shumë se një grua që do ta kesh ndonjëherë!- Jonathan Larson repost @samsmith”, ka shkruar ajo.