Noizy është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit dhe shumë i pëlqyer nga publiku.

Ai është një ndër reperët më të suksesshëm të estradës shqiptare dhe këngët e tij kthehen në hite të menjëhershme.

Ditën e sotme Noizy feston ditëlindjen.

Reperi ka mbushur plot 33 vjeç.

Në një ditë si kjo, ai ende nuk ka ndarë me ndjekësit e tij ndonjë postim dhe nuk dihet nëse ka ndërmend ta festojë.

Noizy ndodhet në Greqi dhe siç ka lajmëruar ndërmjet rrjeteve sociale, po merret vetëm me punë.

Image

Image