Kështu duket në jetën reale Dua Lipa. Ajo është një nga këngëtaret më të mira në botë.

Emri i Dua Lipës shpesh lakohet në media si për jetën private, ashtu edhe për jetën profesionale.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi, ku shihet se dikush ia kishte kapur fytyrën, duke e bërë një shprehi shumë qesharake dhe të këndshme.

“Realisht unë”, janë fjalët që ia la fotos.

View this post on Instagram

the real me

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on