Është ndërprerë për pak minuta ndeshja mes Partizanit dhe Bylisit në kategorinë superiore.Shkak duket të jetë tërmeti i fuqishëm që para pak çastesh goditi Shqipërinë, shkruan GazetaBlic.Ndeshja ka rifilluar sërish, derisa për fat të mirë, në stadium nuk ka ndodhur asgjë.
Kujtojmë se ne do t’iu mbajmë të informuar vazhdimisht për më të rejat e fundit nga tërmeti, derisa shpresojmë që mos të ketë dëme.