Ylli i “Towie”, Amber Turner është shfaqur më provokuese se kurrë me bikini. Biondja bukuroshe shoqërohej në Marbella nga i dashuri i saj, Dan Edgar.

Amber Turner është duke shijuar pushimet para se të nisë sërish me xhirimet, ndërsa dje ajo është fotografuar në Marbella të Spanjë me të dashurin e saj, Dan Edgar.

26-vjeçarja ka “ngritur” edhe më shumë temperaturat, teksa për pak sa nuk ka zbuluar gjoksin.

Bukuroshja bëri një rikthim eksploziv në serinë e fundit të ‘Toëie’ dhe duket se shkëlqimi është i padiskutueshëm për yllin.

ImageImageImageImage