Meghan Markle u shfaq me një fustan në vlerën 13, 500 dollarë Valentino së bashku me Princin Harry në martesën e stilistes të modës Misha Nonoo dhe të fejuarit të saj, në ndejën me shumë yje si princeshat Eugenie dhe Beatrisa, Ivanka Trump e të tjera.

Meghan kishte veshur një fustan të zi, derisa shoqërohej nga bashkëshorti i saj