Robert Berisha i ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit.

Muzikanti dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha dhe këngëtarja Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Këtë lajm e dhanë për publikun me shumë sportivitet ku treguar se mes tyre ka mbetur një miqësi dhe këtë e dëshmoj vetë Roberti me veprimin e fundit.

Nora i ka publikuar disa foto të realizuara rrugëve të Prishtinës ku shfaqej me shumë stil, e nuk ka munguar reagimi i Robertit i cili ia ka pëlqyer postimin në Instagram.