Pas skandalit ku reperja Loredana Zefi u akuzuan nga një çift zvicerian se i kishte mashtruar duke ju marrë një shumë goxha të majme, Prokuroria e Zvicrës i’a bllokoi të gjitha llogaritë bankare reperes.

Por ky vendim i prokurorësi nuk e ka ndaluar reperen që të vazhdojë blerjet e saj luksoze.

Së fundmi me anë të një video Loredana tregoi blerjen e saj të fundit me mijëra euro.

Dhe është një orën e markës së njohur ‘Rolex’ cmimi i të cilës shkon me mijëra euro.

Image