Ajo ka treguar fustanin e Balmain dhe një qantë që përputhej me të javën e kaluar.

Tani Kylie Jenner është e gatshme për linjën e saj të kozmetikës me markën luksoze franceze.

Ylli 22 vjeqare ndau një foto në instagram duke njoftuar kështu për koleksionin Kylie X Balmain.