Angazhimi më i ri i moderatores Kiara Tito tashmë është vlogimi.

Dhe dtiën e sotme moderatorja ka treguar se si mund të bëhet një make up tutorial.

Kiara ka treguar se nuk del asnjëherë në ekran ose në publik pa grim.

“Preferoj të bëj një make up natyral, që nuk duket dhe aq shumë por njëkohësisht që rrezaton dhe ka shkëlqim brenda, që ka ngjyrat e tokës, ngjyrat që i japin jetë fytyrës”, është shprehur ajo.

Si asnjëherë më parë, në këtë video Kiara është shfaqur tërësisht pa make up.

Në fytyrën e saj dallohen quka dhe si çdo vajzë tjetër edhe Kiara ka probleme me puçrrat por i mbulon aq mirë sa nuk duken fare.

‘Kam disa mikesha që më kanë dalë në fytyrë dhe më kanë stresuar jashtë mase. Megjithatë mezi po pres t’i mbuloj”, tha moderatorja.

Image

ImageImage