Këngëtari i famshëm i njohur si The Weeknd ka surprizuar me pamjen e tij të re në Festivalin Ndërkombëtar të filmit në Toronto 2019, ditën e hënë, pas premierës Unknown Gems.

The Weeknd u shfaq me modelin e tij të ri, i veshur me kostum blu me këmishë të bardhë, simpatik dhe i buzëqeshur para kamerave.

Artisti amerikan dhe modelja Bella Hadid sapo i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, pas një rikthimi të vështirë. Ata kanë kaluar shumë ndarje dhe ribashkime vitet e fundit dhe ngelet për të parë nëse do të ketë përsëri kthim mes tyre.

Loading...