Ajo tronditi fansat e saj kur zbuloj flokët e saj bionde gjatë paraqitjes së saj në LFW të Burberry gjatë kësaj jave.

Dhe Kendall Jenner u nis drejtë partisë së Versace të premten në mbrëmje.

Ajo dukej sensacionale kur u bashkua edhe me dy modelet e tjera ti Kaia Gerber dhe Gigi Hadid