Jennifer Lopez ka ekspozuar edhe një herë gjoksin e saj derisa ka promovuar parfumin e ri në NYC me Alex Rodriguez.

Ajo u bë hit me filmin e saj më të ri, derisa është paraqitur në Javën e Modës në Milano me të dashurin e saj, kurse pritet që të jetë edhe kryesorja në pushimin e pjesëve të finales së NFL Super Bowl.

Por, Jennifer Lopez nuk po tregon shenja lodhje dhe këtë e tregoj edhe këtë të enjte derisa ka vizituar një dyqan parfumesh në New York ku promovojë parfumin e saj të ri.

Këngëtarja dhe aktorja (50) kishte veshur një palë tesha ku nuk kishte fare jelek derisa fansat e kanë shijuar këtë defilim të saj me të fejuarin Alex Rodriguez në rrugët e qytetit të Nju Jorkut.