Jennifer Lopez dhe Shakira do të ndezin skenën bashkë në spektaklin më të shikuar në botë, Superbowl Halftime Show.

Një lajm që ka ‘çmendur’ internetin kanë dhënë mbrëmë artistet Jennifer Lopez dhe Shakira.

Këngëtaret kanë konfirmuar, se ato do të këndojnë bashkë në shoun më të shikuar në planet, atë të SuperBowl Halftime Show.

Ata kanë bërë madje edhe poster për 2020, ndërsa që tani kanë filluar përgatitjet.

JLo ka shkruar se “do ta djegin botën”, ndërsa Shkakira në lajmërim shkruan se “nuk mund të ketë gjë më të madhe se kjo”.

 

View this post on Instagram

Going to set the world on 🔥🔥🔥 @shakira #PepsiHalftime #SuperBowlLIV @pepsi

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on