Një 55 vjeçar me iniciale B.I., dhe banues në Durrës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur tek një parkim në afërsi të Stacionit të Trenit, ku 55 vjeçari ishte duke punuar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.