Ajo është një nga modelet më të lakmuara në botë, duke goditur kështu pistat më të mëdha.

Dhe Irina Shayk ishte përsëri në punë të premten, kur mori rrugën e saj me motrat Bella dhe Gigi Hadid dhe Kaia Gerber për shfaqjen Pranverë/Verë 2020 të Versace.

Bukuroshja ruse dukej e bujshme me fustanin e shkurtër me fije të kuqe.