Jessica Simpson e tregon me krenari trupin e saj pasi pranoi se pas lindjes ka humbur plot 45 kilogramët e marra gjatë shtatzënisë.

Vetëm pak ditë më parë, Simpson zbuloi se 6 muaj muaj pasi solli në jetë fëmijën e saj ia doli të humb peshën e pabesueshme në më pak se gjysmë viti.

39-vjeçarja u shfaq të mërkurën në rrugët e New York-ut e veshur me një fustan të zi pas trupit që i nxirrte në pah linjat. Fustani përmbante dekolte të hapur në formë dhe një të çarë te këmbët duke i nxjerr ne pah format e bjondes.