Aurela Gaçe mbrëmë ka mbajtur koncert recital në Tiranë.

Mysafir i saj ishte edhe Genc Prelvukaj, me të cilin sollën bashkëpunim gjatë verës. Genci pati disa fjalë për të.

“Mbreme ne Tirane ne recitalin e Aurela Gaçes.

Nje spektakel i madh, ne nje nivel tjeter nga ajo qe kemi pare deri sot. Skenografi, teknikisht perfekt, publik i jashtzakonshem, bend fantastik, 100% live, balerine e statiste me shume stil, ndersa Aurela ne interpretim dhe energji me e madhe se kurre.

@aurelagaceofficial Kenaqesi e madhe qe ndame disa minuta bashke ne skene”, ka shkruar reperi në Instagram.

Reagimi i Aurelës ishte i menjëhershëm. Ajo e falenderoi Gencin që ishte më të mbrëmë.