Fjolla Morinën e kemi njohur për jetën e saj luksoze dhe lokalet e shtrenjta që frekuenton.

Mirëpo së fundmi këngëtarja e ka publikuar disa foto dhe video nga jeta në fshat dhe si rralleherë këngëtarja shfaqet duke mbledhur speca dhe domate në një serë.

“Ishte një ditë e bukur sot”- shkruan krah postimit Fjolla e cila si gjithnjë është e kuruar në detaj edhe në këto ambiente ferme. Në një foto tjetër Fjolla shfaqet mbi traktor.

E veshur me një bluzë të bardhë, xhinse të gjëra dhe atlete të bardha, ajo duket kaq sportive dhe tërheqëse. Fansat nuk kane nguruar ta komplimentojnë për dukjen.