Tashmë moda e vetullave të holla, ia ka lënë vendin vetullave të plota e të trasha. Dhe këtë ndryshim e ka bërë dhe këngëtarja e famshme Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit Fifi.

Ajo ka postuar së fundmi një foto ne Instagram ku duket se sapo ka dalë nga parukeria.

“Shkojmë me kthim në normalitet të vetullave të mia”, shkruan Fifi.

Image

Fifi duket e pagrimuar ne foto,  dhe në sy bien vetullat super të trasha që ajo ka bërë.

Siç duket, përpara se ti hollonte ato, Fifi duket te ketë pasur vetulla te tilla ne përditshmërinë e saj dhe siç kuptuam është bërë pishman që i ka ndryshuar, gjersa tani i është kthyer normalitetit. Dhe duket kaq bukur!

Image

Image