Para disa kohësh u përhap lajmi se moderatorja njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani do tëq bëheshin prindër për herë të parë.

Edhe pse në fotot e publikuara, Fatma shfaqej me barkun e fryrë, sërish ajo preferoi për disa javë ta linte publikun kuriozë.

Pak më parë, Fatma, më në fund e ka konfirmuar shtatzëninë me një foto të postuar në Instagram e përqafuar me Alfion, teksa mban në dorë ekon e bebes.

“Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajt në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë! Po behemi tre”, shkruan Fatma.