Roberti Berisha pak kohë më parë u nda nga Nora Istrefi.

Dhe tani më asgjë nuk e pengon Robertin të bëjë publike flirtet e vajzave me të.

Në një etiketim që një vajzë bionde i ka bërë këngëtarit, bashkëngjitur një mesazhi flirtues, duket se Roberti i ka kthyer edhe përgjigje.

Vajza i dërgonte mesazh ku i thoshte se duhet të jetë e paligjshme të jesh kaq i mirë.

Image

Këngëtari e ka falënderuar fansen bionde, dhe e ka ndarë postimin e saj dhe me ndjekësit në Instagram.

Menjëherë pas postimit të Robertit, e lumtur vajza ka shkruar në profilin e saj: “Sapo pësova një atak në zemër”.

Image