Prej kohësh kanë qarkulluar thashetheme se moderatorja bukuroshe Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Image

Thashethemet u shtuan edhe për faktin që Eva nëpër intervista nuk pranonte të fliste për këtë pjesë duke e ruajtur hermetike jetën e saj private.

Mirëpo e ftuar në “Ftesë në 5”, Eva pranoi se është shumë e lumtur ndërsa Bieta insistoi që ajo të zbulonte nëse është vetëm apo në një lidhje.

“Jam e lumtur, vetëm kaq”, u shpreh Eva.

“Po pse s’e thua që ‘jam vetëm’ apo nuk je vetëm?”, e pyeti Bieta.

Eva qeshi dhe nuk pranoi të thonte se është vetëm duke lënë të kuptohet se është në një lidhje.

ImageImage